X
تبلیغات
زولا
دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1388

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از شرایط و آمادگی این تیم ا

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از شرایط و آمادگی این تیم ابراز رضایت کرد.


علی دوستی با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی این تیم در الجزایر گفت: تیم نوجوانان اردوی بسیار خوب و موفقی را در ایتالیا پشت سر گذاشت و با وجود حضور 16 تیم از کشورهای مختلف، تیم ایران در ضربات پنالتی قهرمانی را از دست داد.

وی افزود: خدا را شکر نوجوانان در شرایط خوبی قرار دارند و پس از قهرمانی در آسیا، اردوها و بازی‌های تدارکاتی پیوسته و موفقی را پشت سر گذاشته‌اند. این شرایط تا جام جهانی نیجریه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای در رقابت‌های جهانی باشیم.


وی اظهار کرد: اردوی الجزایر نیز با پیشنهاد فدراسیون فوتبال این کشور و موافقت فدراسیون ایران انجام می‌شود. دو دیدار تدارکاتی را برای این اردو پیش‌بینی کردیم. درصدد هستیم تا شرایط ر ا برای برگزاری سومین دیدار نیز فراهم کنیم.


دوستی تاکید کرد: به هر حال ما به هرچه که از شرایط اردویی خواسته‌ایم دست یافته‌ایم و بازیکنان هم در وضعیت مناسبی هستند. هدف ما کسب آمادگی‌ است و تلاش می‌کنیم در دیدارهای تدارکاتی در الجزایر به آنچه که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.


سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران تاکید کرد: اوایل هفته آینده تیم به تهران باز می‌گردد و پس از یک هفته استراحت تمرینات مجددا از اواخر خرداد در تهران پیگیری خواهد شد.